Oh jongens, ik leef al ruim tien dagen in een soort euforische staat. Slaat helemaal nergens op, maar het idee dat Kerstmis en Oud & Nieuw binnen handbereik zijn, maakt mij gewoon blij. Het idee dat het daarna januari is, maakt me uiterst somber dus daar gaan we het nog maar even níet over hebben.
Kerst dus. Gezelligheid, lekker eten, spelletjes en fijne feestjes; dat staat er op het programma. En dat gaat natuurlijk allemaal gebeuren in een outfit waar iedereen jaloers op zal zijn. Oké grapje, maar wel een mooie outfit die niet iedere dag wordt gedragen. Het mag namelijk allemaal wel ietsje aka een pondje meer zijn met de feestdagen. Hoewel dat pondje meer er sowieso wel gaat komen met de grote hoeveelheid lekker eten. C’est la Noël vie, over tot de outfits:
VILA 39,95 | Schoenen verkrijgbaar bij Invito | Jumpsuit 49,95 | Navy 89,95 | Jumpsuit 39,95 | Glitterjurk 84.95 | Pump 29,95
4 Responses to “5x De mooiste kerstoutfits”
10/12/2015
Marushi LifestyleDat laatste jurkje ziet er echt super mooi uit! -x-
10/12/2015
BySilkeOoh, wat een leuke dingetjes! In de Kerstvakantie moet ik helaas studeren, maar ik kan ook niet wachten om me op Oudejaar helemaal uit te dossen, hihi.
10/12/2015
NesrinHeel mooi en chique. Ik wil nog steeds een ugly kersttrui van Lidl scoren maar deze overal uitverkocht ;-) hahaha
14/12/2015
JulieDie laatste outfit is zoooo mooi!